Kontakt

Vores kundesupport er tilgængelig for at give dig den bedst mulige service og forenkle din hverdag. Kontakt kundesupporten hvis:

  • Ordrer
  • Produkter
  • Levering
  • Priser
  • Faktura
  • Garantier og reklamation
  • Service

TEL: 7060 2029  EMAIL: info@edeco.dk

Åbningstider og Find vej til os »

SALG Danmark

Claus Ørvad

Inside sales

+45 7060 2029

co@edeco.dk

Thomas Bangsmann

Sales Manager

+45 4098 1577

tmb@edeco.dk

Thomas Hagger Kirk

Technical Engineer

+45 2478 4625

thk@edeco.dk

SALG Sverige

Anders Karlsson

Inside sales & webshop

+46 (0)54 55 80 21
anders.karlsson@edeco.se

Eva Bjergestam

Purchasing & inside sales

+46 (0)54 55 80 23
eva.bjergestam@edeco.se

Fredrik Carlsson

Sales Manager
PM drill, threading & reamer

+46 (0)54 55 80 06
fredrik.carlsson@edeco.se

Joakim Sandberg

Technical Engineer

+46 (0)54 55 80 37
joakim.sandberg@edeco.se

Johan Nilsson

PM Holding & Clamping

+46 (0)54 55 80 11
johan.nilsson@edeco.se

Mattias Bard

PM Milling

+46 (0)54 55 80 38
mattias.bard@edeco.se

Mikael Axelsson

Technical Engineer

+46 (0)54 55 80 35
mikael.axelsson@edeco.se

Patrick Proksch

PM Heavy duty

+46 (0)54 55 80 36
patrick.proksch@edeco.se

Susanne Örtgård

Financial

+46 (0)54 55 80 24
susanne.ortgard@edeco.se

Mia Levander

Marketing

+46 (0)54 55 80 25
mia.levander@edeco.se

Anders Höögh

CEO

+46 (0)54 55 80 01
anders.hoogh@edeco.se

Tommie Kraft

Financial Manager

+46 (0)54 55 80 30
tommie.kraft@edeco.se

Robin Höögh

Stock

+46 (0)54 55 80 34
robin.hoogh@edeco.se